Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Seminarium Elektryków 20.02.2026r.

Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
         W dniu 20 II. 2026 roku w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego                  w Nysie odbyło się seminarium, którego celem było zaprezentowanie funkcjonalnego                              i energooszczędnego oświetlenia LED. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem uczniów z klas elektrycznych Branżowej Szkoły       1 Stopnia i Technikum

 Na prośbę wicedyrektora Centrum Zbigniewa Krzewskiego zaproszenie do udziału        w seminarium przyjęła firma Design Light, 

 Jest to największa  firma w powiecie nyskim produkująca oprawy, taśmy LED oraz akcesoria takie jak płytki SMD oraz inteligentne wyłączniki LED. Prelegentem seminarium był dyrektor regionalny firmy Pan Bogdan Pelc                i przedstawiciel handlowy Pan Grzegorz Grzybowski. Uczniowie i nauczyciele nyskiego „mechanika” byli pod dużym wrażeniem zaprezentowanych produktów i nowości oświetlenia, mieszkań, mebli domów i posesji.

                                                                             Wicedyrektor  Zbigniew Krzewski

 

Aktualności
Instrukcje do ćwiczeń kl 2 a
 W załącznikach zamieszczone są skrócone instrukcje do ćwiczeń   II serii w roku szkolnym 2025/26

Instrukcje do ćwiczeń kl 3 TE 2025
W załącznikach zamieszczone są skrócone instrukcje do ćwiczeń   I serii w drugim półroczu

 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH