Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Turnusy dokształcania teoretycznego pracownikow młodocianych

Osoby, które nie ukończyły turnusu mogą składać podania o egzamin klasyfikacyjny lub poprawkowy do dyrektora pisemnie pocztą lub pocztą elektroniczną poprzez skrzynki e mailowe koordynatora. 
Termin przeprowadzenia egzaminów klasyfikacyjnych: czerwiec 2021, poprawkowych: sierpień 2021.
Turnusy dokształcające na rok szkolny 2021/2022
rozpoczynamy 27 września 2021 klasami drugimi w zawodach mechanik pojazdów samochodowych oraz kucharz. W załączniku poniżej znajduje się szczegółowy harmonogram szkoleń dla klas drugich i trzecich na następny rok szkolny.


 Uczniowie/słuchacze turnusów zgłaszają się w CKZiU w Nysie w dniu rozpoczęcia zajęć w salach podanych na planie zajęć, który będzie zawsze umieszczany na trzy dni przed turnusem.


Szkoły mają obowiązek zgłaszania młodzieży zainteresowanej pobytem w internacie na czas trwania szkolenia, na co najmniej dwa tygodnie przed rozpoczęciem turnusu, ( na tej podstawie uczestnicy mają zagwarantowane miejsca w internacie). 

Uczniowie, którzy będą zakwaterowani w internacie są zobowiązani do przywiezienia kart informacyjnych dwustronnych,  w dwóch egzemplarzach (lub proszę zrobić kopię). Jedną kartę lub kopię wraz ze skierowaniem uczeń przedkłada w CKZiU w Nysie.
Internat znajduje się przy Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Nysie, ul. Rodziewiczówny 1.  Zakwaterowanie w godzinach popołudniowych w niedzielę lub w poniedziałek rano.
Koszty: zakwaterowanie: 100 zł/miesiąc, wyżywienie: 10 zł/dzień (ceny 2020/2021)

Koordynator turnusów: Teresa Karol, tel 77 433 21 25, wewn. 221,  77 433 34 39 wewn.221;   szkolenia@ckp.nysa.pl ; szkolenia@ckziu.nysa.pl  


Załączniki:
Aktualności
Ćwiczenia
Ćwiczenia dla klasy 2 bz

 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH